0
0

آموزش مبانی هوش تجاری و تولید داشبوردهای حرفه ای مدیریت قرارداد با Power BI

آموزش مبانی هوش تجاری و تولید داشبوردهای حرفه ای مدیریت قرارداد
با Power BI

درخواست داشبورد مدیریتی

استفاده از مبانی هوش تجاری در مدیریت قراردادها از جمله ابداعات افرامیس برای کمک به افراد و سازمان های درگیر در مدیریت قراردادهای متعدد است.

 تعریف شاخص های کلیدی عملکرد برای طرفین قرارداد، نظارت بر حسن عملکرد طرفین در انجام تعهدات قراردادی و نهایتا رصد وقایع قراردادی اعم از پیشرفت مراحل از مواردی است که می تواند بکارگیری این مهارت در مدیریت قراردادها را توجیه کند.

تحلیل شاخص‌های کلیدی عملكرد (Key Performance Indicators)در این نوع کسب و کارهای از اهمیت فراوانی برخوردار است.

شاخص‌های کلیدی عملكرد معیارهای اندازه‌گیری مالی یا غیر مالی هستند كه به منظور تعیین كیفیت اهداف و انعكاس عملكرد استراتژیك یك پروژه بكار برده می‌شوند.

افرامیس در راستای کمک به  مدیران ارشد، مدیران میانی و بطور کلی متولیان قراردادها در سازمان های پروژه محور و یا دارای قراردادهای متعدد، اقدام به طراحی دوره های هدفمند فشرده برای انتقال و آموزش مفاهیم هوش تجاری به علاقمندان نموده است.

از اینرو با توجه به سطح دانش مخاطبان در این حوزه در قالب یک دوره کاملا فشرده و عملی نموده که در آن مفاهیم اولیه هوش تجاری، آشنایی با فرایندهای اصلی قراردادی در هوش تجاری و نهایتا آشنایی کلی با ابزار نرم افزاری نموده است.

دوره مبانی هوش تجاری و تولید داشبوردهای حرفه ای مدیریت قرارداد با Power BI برای چه کسانی مناسب است ؟ 

مخاطبین دوره شامل افراد مرتبط با مفهوم قراردادها سروکار دارند در همه صنایع شامل مدیران ارشد، مدیران بازرگانی، مدیران مالی، مدیران قرارداد، مدیران فروش، مدیران پیمان و رسیدگی، کارشناسان مربوطه و هر فرد دیگری که نیازمند آشنایی با این مفاهیم است، می باشد.

آشنایی اولیه با مفهوم قرارداد برای ورود به دوره توصیه می شود.

امتیازات دوره : 

  • دوره فشرده و بسیار کوتاه مدت برای ورود سریع به فرایند اجرایی و بکارگیری دوره 
  • ارائه مثال های عملی مبتنی بر تجربه سالیان متمادی در انواع صنایع
  • ارائه مباحث توسط متخصصین هوش تجاری که با مفاهیم قراردادی آشنا هستند

سرفصل دوره : 

  • ارائه مباحث کلی هوش تجاری
  • معرفی مفاهیم اصلی مدیریت قراردادها
  • معرفی نرم افزار و آموزش چند نمونه واقعی پیاده سازی شده

ویژگی های دوره و شرایط ثبت نام : 

توصیه برای حداقل سن ثبت نام : 25 سال

توصیه برای حداقل میزان تحصیلات و سابقه کار : کارشناسی یا دارای سابقه کاری بیش از 5 سال

محل برگزاری : دفتر شرکت افرامیس

روش برگزاری : حضوری

مدت دوره : بیست ساعت (در 5 جلسه 4 ساعتی)

گروه مدرسین 

ارائه گواهی نامه حرفه ای شرکت در دوره دارای نمره / امتیاز 

برای ثبت نام در دوره مبانی هوش تجاری و تولید داشبوردهای حرفه ای مدیریت قرارداد فرم ذیل را پر کرده و ارسال نمایید : 

قیمت: 1,900,000 تومان

1) کلیه جلسات مطابق تقویم آموزشی متناسب با روز و ساعات مشخص‌شده تشکیل خواهد شد و درصورتی‌که هر کلاس دچار تغییر از بابت مسائل غیرقابل پیش‌بینی‌ گردد، از طریق پیامک به دانش‌پذیران اطلاع‌رسانی خواهد شد. لذا لازم است در زمان ثبت‌نام شماره همراهی که دسترسی به آن آسان‌تر است اعلام گردد. لازم به ذکر است روش اطلاع‌رسانی به دانش‌پژوهان فقط مطابق روش‌های اعلام‌شده در این بند می‌باشد.

2) در ایام خاص و شیوع بیماری‌های واگیردار (مانند کرونا)، رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از قبیل استفاده از ماسک، تب‌سنجی (توسط کارشناس برگزاری) و ضدعفونی نمودن دست‌ها در هنگام ورود الزامی است.

3) استعمال دخانیات در محل برگزاری کلاس‌ها اکیداً ممنوع می‌باشد و به‌منظور رعایت آسایش همسایگان در زمان استراحت بین ساعات آموزش، تجمع خارج از محیط آموزشی، پارک وسیله نقلیه اعم از موتورسیکلت، دوچرخه، خودرو سواری در جلوی درب پارکینگ ساختمان و یا همسایگان اطراف مجاز نمی‌باشد. همچنین با توجه به آموزشی بودن محیط، رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی و اخلاق و رفتاری در شأن محیط آموزشی برای خانم‌ها و آقایان الزامی است.

4) به جهت حفظ حقوق مادی و معنوی شرکت افرامیس، ضبط صدا و تصویر مدرسان حین تدریس، نشر جزوات و فیلم‌های آموزشی در اختیار دانش‌پذیران، اکیداً ممنوع می‌باشد.

5) رعایت احترام متقابل در برخورد با سایر دانش‌پذیران، اساتید و کارکنان موسسه الزامی است.