0
0

آموزش مبانی هوش تجاری و تولید داشبوردهای حرفه ای کنترل پروژه با Power BI

آموزش مبانی هوش تجاری و تولید داشبوردهای حرفه ای
کنترل پروژه با Power BI

درخواست داشبورد مدیریتی

شاخص‌های کلیدی عملكرد (Key Performance Indicators)، معیارهای اندازه‌گیری مالی یا غیر مالی هستند كه به منظور تعیین كیفیت اهداف و انعكاس عملكرد استراتژیك یك پروژه بكار برده می‌شوند.

این شاخص‌ها به منظور ارزیابی موقعیت كنونی شركت و تعیین راه كارهای مناسب برای  هوشمند كردن بکارگیری داده های استخراج شده از پروژه ها استفاده می‌شوند.

از این رو یکی از مهم ترین کاربردهای هوش تجاری در نظارت بر روند عملکردی پروژه ها اعم از پیشرفت پروژه، کفایت و کیفیت اقلام تحویل شده در پروژه، بکارگیری منابع مالی و انسانی و تجهیزاتی در پروژه ها و بطور کلی هر فرایندی که ذیل مسئولیت "برنامه ریزی و کنترل پروژه" تعریف می شود، می باشد.

افرامیس در راستای کمک به متولیان برنامه ریزی و کنترل پروژه، اقدام به طراحی دوره های هدفمند فشرده برای انتقال و آموزش مفاهیم هوش تجاری به علاقمندان نموده است.

از این رو با توجه به سطح دانش محاطبان در این حوزه در قالب یک دوره کاملا فشرده و عملی نموده که در آن مفاهیم اولیه هوش تجاری، آشنایی با فرایند کنترل پروژه در هوش تجاری و نهایتا آشنایی کلی با ابزار نرم افزاری نموده است.

آموزش مبانی هوش تجاری و تولید داشبوردهای حرفه ای کنترل پروژه با Power BI برای چه کسانی مناسب است ؟ 

مخاطبین دوره شامل افراد مرتبط با مفهوم برنامه ریزی و کنترل پروژه ها در همه صنایع شامل مدیران پروژه، مسئولین دفتر فنی، مسئولین برنامه ریزی و کنترل پروژه، سرپرستان پروژه ها، سرپرستان PMO و هر فرد دیگری که نیازمند آشنایی با این مفاهیم است، می باشد.

آشنایی اولیه با مفهوم برنامه ریزی و کنترل پروژه برای ورود به دوره توصیه می شود.

امتیازات دوره : 

  • دوره فشرده و بسیار کوتاه مدت برای ورود سریع به فرایند اجرایی و بکارگیری دوره
  • ارائه مثال های عملی مبتنی بر تجربه سالیان متمادی در انواع پروژه های اجرایی
  • ارائه مباحث توسط متخصصین هوش تجاری که با مفاهیم پروژه آشنا هستند

سرفصل دوره : 

  • ارائه مباحث کلی هوش تجاری
  • معرفی فرایندهای اصلی برنامه ریزی و کنترل پروژه
  • معرفی نرم افزار و آموزش چند نمونه واقعی پیاده سازی شده

ویژگی های دوره و شرایط ثبت نام : 

توصیه برای حداقل سن ثبت نام : 25 سال

توصیه برای حداقل میزان تحصیلات و سابقه کار : کارشناسی یا دارای سابقه کاری بیش از 5 سال

محل برگزاری : دفتر شرکت افرامیس

روش برگزاری : حضوری

مدت دوره : بیست ساعت (در 5 جلسه 4 ساعتی)

گروه مدرسین 

ارائه گواهی نامه حرفه ای شرکت در دوره دارای نمره / امتیاز 

برای ثبت نام در دوره مبانی هوش تجاری و تولید داشبوردهای حرفه ای کنترل پروژه فرم ذیل را پر کرده و ارسال نمایید : 

قیمت: 1,900,000 تومان

1) کلیه جلسات مطابق تقویم آموزشی متناسب با روز و ساعات مشخص‌شده تشکیل خواهد شد و درصورتی‌که هر کلاس دچار تغییر از بابت مسائل غیرقابل پیش‌بینی‌ گردد، از طریق پیامک به دانش‌پذیران اطلاع‌رسانی خواهد شد. لذا لازم است در زمان ثبت‌نام شماره همراهی که دسترسی به آن آسان‌تر است اعلام گردد. لازم به ذکر است روش اطلاع‌رسانی به دانش‌پژوهان فقط مطابق روش‌های اعلام‌شده در این بند می‌باشد.

2) در ایام خاص و شیوع بیماری‌های واگیردار (مانند کرونا)، رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از قبیل استفاده از ماسک، تب‌سنجی (توسط کارشناس برگزاری) و ضدعفونی نمودن دست‌ها در هنگام ورود الزامی است.

3) استعمال دخانیات در محل برگزاری کلاس‌ها اکیداً ممنوع می‌باشد و به‌منظور رعایت آسایش همسایگان در زمان استراحت بین ساعات آموزش، تجمع خارج از محیط آموزشی، پارک وسیله نقلیه اعم از موتورسیکلت، دوچرخه، خودرو سواری در جلوی درب پارکینگ ساختمان و یا همسایگان اطراف مجاز نمی‌باشد. همچنین با توجه به آموزشی بودن محیط، رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی و اخلاق و رفتاری در شأن محیط آموزشی برای خانم‌ها و آقایان الزامی است.

4) به جهت حفظ حقوق مادی و معنوی شرکت افرامیس، ضبط صدا و تصویر مدرسان حین تدریس، نشر جزوات و فیلم‌های آموزشی در اختیار دانش‌پذیران، اکیداً ممنوع می‌باشد.

5) رعایت احترام متقابل در برخورد با سایر دانش‌پذیران، اساتید و کارکنان موسسه الزامی است.