0
0

سیاست حریم خصوصی

نشانی وب‌سایت ما: https://aframis.com.

 1. اطلاعات شخصی شما تنها برای پردازش سفارش شما و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت استفاده می‌شود.
 2. در صورت تهیه آموزش های آنلاین ، لینک دانلود پلیر ویدئوها پس از پرداخت و از طریق حساب کاربری شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت. با توجه به ثبت لایسنس برای شما امکان استرداد آموزش های آنلاین وجود ندارد . 
 3. در صورت تهیه کتاب های افرامیس ، از طرف ناشر برای شما ارسال خواهند شد.در صورتی که هرگونه مشکلی در این مورد وجود داشته باشد می توانید از طریق فرم صفحه تماس با ما ، چت آنلاین ، یا تیکت های حساب کاربری خود و یا شماره تماس های درج شده در سایت با پشتیبان های افرامیس در تماس باشید .
 4. در صورتی که در دریافت نحوه خدمات سازمانی ، آموزش های سازمانی و فردی سوال دیگری دارید می توانید از طریق حساب کاربری خود تیکت ثبت کنید ، از طریق چت آنلاین ، شماره تماس و سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان بلافاصله با شما تماس گرفته و یا با شماره های موجود در سایت با پشتیبان های افرامیس در تماس باشید .
 5. کلیه جلسات کلاس های حضوری مطابق تقویم آموزشی متناسب با روز و ساعات مشخص‌شده تشکیل خواهد شد و درصورتی‌که هر کلاس دچار تغییر از بابت مسائل غیرقابل پیش‌بینی‌ گردد، از طریق پیامک به دانش‌پذیران اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 6. لذا لازم است در زمان ثبت‌نام شماره همراهی که دسترسی به آن آسان‌تر است اعلام گردد. لازم به ذکر است روش اطلاع‌رسانی به دانش‌پژوهان فقط مطابق روش‌های اعلام‌شده در این بند می‌باشد.
 7. در ایام خاص و شیوع بیماری‌های واگیردار (مانند کرونا)، رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از قبیل استفاده از ماسک، تب‌سنجی (توسط کارشناس برگزاری) و ضدعفونی نمودن دست‌ها در هنگام ورود الزامی است.
 8.  استعمال دخانیات در محل برگزاری کلاس‌ها اکیداً ممنوع می‌باشد و به‌منظور رعایت آسایش همسایگان در زمان استراحت بین ساعات آموزش، تجمع خارج از محیط آموزشی، پارک وسیله نقلیه اعم از موتورسیکلت، دوچرخه، خودرو سواری در جلوی درب پارکینگ ساختمان و یا همسایگان اطراف مجاز نمی‌باشد.
 9. با توجه به آموزشی بودن محیط و پوشش تصویری کلاس ها رعایت شئونات ظاهری (به ویژه رعایت حجاب برای خانم ها) و اخلاق و رفتاری در شأن محیط آموزشی برای خانم‌ها و آقایان الزامی است.
 10.  به جهت حفظ حقوق مادی و معنوی شرکت افرامیس، ضبط صدا و تصویر مدرسان حین تدریس، نشر جزوات و فیلم‌های آموزشی در اختیار دانش‌پذیران، اکیداً ممنوع می‌باشد.
 11.  رعایت احترام متقابل در برخورد با سایر دانش‌پذیران، اساتید و کارکنان موسسه الزامی است.

با تشکر